Hakkımızda | Toyota Plaza Parmaksızlar | Aydın Merkez Toyota Bayi

BİZ KİMİZ


Aydın ilinin Merkez ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan PARMAKSIZLAR güler yüzlü personeli ve ferah showroom ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Toyota Plaza Parmaksızlar Müşteri Beklentileri doğrultusunda güven ve kalite sunarak satış ve müşteri memnuniyetinde rekorlar kırmaya devam etmektedir.
Hizmet vermeye başladığı 2004 yılı Nisan ayından bu yana müşteri memnuniyeti kapsamında birçok başarılara imza atan Toyota Plaza Parmaksızlar,
2005 Yılı “Satış Kategorisinde” Mutlak Müşteri Memnuniyeti Bölge Birincisi,
2005 Yılı “Yetkili Satıcı Satış Kategorisinde” Bayi Performans Birincisi
2006 Yılı “Yetkili Satıcı Bayi Performans Kategorisinde” Satış Birincisi
2012 Yılı “Bayi Performans Kategorisinde” Satış Üçüncülüğü
Ödülleri gibi birçok ödülü kazanarak Plazasına götürmüştür.

Toyota vizyonu gereği “Müşterilerinin Toyota’yı seçtikleri için mutlu olmasını sağlayan bir şirket” kavramını ana felsefe olarak benimsemiştir. Toyota Plaza Parmaksızlar da bu felsefe ile yola çıkmış ve müşterilerine satış öncesi ve satış sonrası sağladığı desteklerle sürekliliğini sağlamıştır. Aydın Merkez’de toplam 10.000 m2 üzerine kurulu yeni plazası ile siz değerli müşterilerine Satış, Serviz, Yedekparça, Aksesuar, Kasko, Sigorta ve 2. El araç temini konularında uzman personeli ile hizmet vermektedir.
Yeni bir otomobil almak isterseniz, dünyanın en çok tercih edilen otomobil markası, Toyota’nın birbirinden cazip modellerine size özel indirimlerle sahip olabilirsiniz. Toyota Finans’ın sunduğu uzun vadeli kredi, düşük taksit, ertelemeli kredi imkanlarından da faydalanabilirsiniz.

Var olan bir otomobilinizi takas etmek veya ikinci el bir araç almak vaya Xchange By Toyota’nın kaçırılmayacak imkanlarından faydalanmak için ise Toyota Plaza Parmaksızlar’a uğramanız ya da mail ve telefon yolu ile bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Yıl Boyunca cazip satış fırsatlarımızdan yararlanabilir, yeni model ve HYBRİD  teknolojili Toyotalarımızdan birine sahip olabilirsiniz.

Sizlerle tanışmak, cazip tekliflerimizden faydalanmak, birçok farklı avantajlar sunmak, araçlarımızı test etmek , Toyota ayrıcalığını keşfetmek ve hissetmek üzere sizleri en kısa sürede Aydın Toyota Plaza Parmaksızlar’a bekliyoruz.

Parmaksızlar İletişim Bilgileri

İletişim Bilgileri
 • Efeler Mahallesi İzmir Bulvarı No:71 Merkez - Aydın
 • 0256 226 44 44
 • 0256 2310034
 • satis@parmaksizlar.com.tr
 • ik@parmaksizlar.com.tr
Haritada görün
İletişim ve Çalışma Saatleri
 • Satış :

  Hafta içi: 09:00 – 18.30
  Cumartesi: 09:00 – 15.30
  Pazar:Kapalı

 • Servis :

  Hafta içi: 09:00 – 18.30
  Cumartesi: 09:00 – 15.30
  Pazar: Kapalı