Aydın Merkez ToyotaPARMAKSIZLAR

Toyota Plaza PARMAKSIZLAR

Toyota Plaza Parmaksızlar Müşteri Beklentileri doğrultusunda güven ve kalite sunarak satış ve müşteri memnuniyetinde rekorlar kırmaya devam etmektedir.
Hizmet vermeye başladığı 2004 yılı Nisan ayından bu yana müşteri memnuniyeti kapsamında birçok başarılara imza atan Toyota Plaza Parmaksızlar,
2005 Yılı “Satış Kategorisinde” Mutlak Müşteri Memnuniyeti Bölge Birincisi,
2005 Yılı “Yetkili Satıcı Satış Kategorisinde” Bayi Performans Birincisi
2006 Yılı “Yetkili Satıcı Bayi Performans Kategorisinde” Satış Birincisi
2012 Yılı “Bayi Performans Kategorisinde” Satış Üçüncülüğü
Ödülleri gibi birçok ödülü kazanarak Plazasına götürmüştür.

Toyota vizyonu gereği “Müşterilerinin Toyota’yı seçtikleri için mutlu olmasını sağlayan bir şirket” kavramını ana felsefe olarak benimsemiştir. Toyota Plaza Parmaksızlar da bu felsefe ile yola çıkmış ve müşterilerine satış öncesi ve satış sonrası sağladığı desteklerle sürekliliğini sağlamıştır. Aydın Merkez’de toplam 10.000 m2 üzerine kurulu yeni plazası ile siz değerli müşterilerine Satış, Serviz, Yedekparça, Aksesuar, Kasko, Sigorta ve 2. El araç temini konularında uzman personeli ile hizmet vermektedir.
Yeni bir otomobil almak isterseniz, dünyanın en çok tercih edilen otomobil markası, Toyota’nın birbirinden cazip modellerine size özel indirimlerle sahip olabilirsiniz. Toyota Finans’ın sunduğu uzun vadeli kredi, düşük taksit, ertelemeli kredi imkanlarından da faydalanabilirsiniz.

Var olan bir otomobilinizi takas etmek veya ikinci el bir araç almak vaya Xchange By Toyota’nın kaçırılmayacak imkanlarından faydalanmak için ise Toyota Plaza Parmaksızlar’a uğramanız ya da mail ve telefon yolu ile bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Yıl Boyunca cazip satış fırsatlarımızdan yararlanabilir, 2015 Model Toyotalarımızdan birine sahip olabilirsiniz.

Sizlerle tanışmak, cazip tekliflerimizden faydalanmak, birçok farklı avantajlar sunmak, araçlarımızı test etmek , Toyota ayrıcalığını keşfetmek ve hissetmek üzere sizleri en kısa sürede Aydın Toyota Plaza Parmaksızlar’a bekliyoruz.

Bizden Kareler

 

 

Aydın Merkez Toyota PARMAKSIZLAR

Efeler Mahallesi İzmir Caddesi No : 95 Merkez - Aydın


Tel    : 0256 2264444

Gsm : 0532 1116333

Faks : 0256 2310034


iletisim@parmaksizlar.com.tr
Aydın Merkez Toyota PARMAKSIZLAR
Açık Olduğumuz Saatler

Satış: 08:30--18:00 (Pzt-Cts)

Satış: 12:00--17:00 (Pazar)


Servis: 08:30--18:00 (Hafta içi)

Servis: 08:30--18:00 (Cumartesi)